Hakkımızda

Q Bebek

Firmamız Okul öncesi eğitim hizmetleri ve Q Bebek markası altında  0-3 yaş grubuna yönelik olarak Eğtim & Gelişim ve Oyun kartları tasarlamakta ve yine bu gruba yönelik olarak ücretsiz olarak eğitim portalı hizmeti vermektedir.

Q BEBEK ÜRÜNLERİMİZ

Erken çocukluk dönemi (0-6 yaş) boyunca Zeka Gelişimi temelde çocuğun farklı öğrenme deneyimleri ile karşılaşmasına bağlıdır. Bebek ve çocuklarla gerçekleştirilecek  en iyi öğrenme deneyimini onlarla birebir etkileşim içinde oynanacak oyunlarla sağlanabilir.

Bu temelde ürünlerimiz bebek ve çocuklarımızın IQ & EQ gelişimlerini desteklemek üzere www.qbebek.com portalımızdan ücretsiz olarak ailelerimizin kullanımlarına sunulan için üstün bir gelişim programını destekleyici nitelikte ve pedagojik ilkeler doğrultusunda Çocuk Gelişim Uzmanlarımız tarafından hazırlanmıştır.

Özel olarak hazırlanan, ailelerimiz tarafından rahatça kullanlabilecek özelliklerde ve zengin içeriklere sahip tüm Q Bebek ürünlerimizde bebek ve çocuklarımızın, IQ & EQ üst gelişimleri ile birlikte Bilişsel Gelişim, Dil Gelişimi, Sosyal-Duygusal Gelişim ve Motor Gelişim alanlarının desteklenmesi ve geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

Q Bebek Ürünlerimizi D&R , Remzi Kitabevi, İnkilap Kitabevi, Arkadaş Kitabevi, Joker , Zekids,  gibi zincir mağazalarda bulabilir, internet üzerinden sitemiz üzerinden de indirimli olarak alabilirsiniz.

Toplu ürün satın alımları ile ilgili olarak merkezimizle iletişime geçebilir ya da bilgi@qbebek.com  mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tel: 0850 455 15 40  E-mail: bilgi@qbebek.com 

00:00
00:00
Empty Playlist
0
    0
    Sepetim
    Sepetin boş :(Alışverişe Devam Et
    WhatsApp Destek
    Whatsapp Destek